۷ دلیل اشتباه برای عاشق شدن

مجله تی تی مگ | TTMAG

تی تی مگ در این مقاله هفت دلیل برای انتخاب نادرست عاشق شدن میاره و هر کدوم رو براتون توضیح می ده ، اون هارو با دقت بخونید و برای هر کدوم وقت بذارید و روش فکر کنید.

هفت دلیل نادرست برای عاشق شدن :

۱) فشار

یکی از دلایل انتخاب نادرست ما در ازدواج فشارهای درونی و بیرونی هستند ، فشارهایی از قبیل : گذشتن سن از سی سال ( یا هر سنی که هر شخصی برای خود حداکثر سن ازدواج در نظر گرفته) ، متاهل بودن هم سن و سال های اطرافمان ، آخرین فرد مجرد خانواده بودن و یا شاید تازه طلاق گرفته باشید.

اشتباه در عاشق شدن

۲) تنهایی و استیصال

ممکن است شما به دلیل اینکه مدتی تنها مانده اید بدن تان احساس تهی بودن کند ، احساس می کنید چقدر خوب بود مثل گذشته کسی شما را دوست داشت و به شما اهمیت می داد و بعد از مدتی تصمیم می گیرید تلفن را بردارید و با او تماس بگیرید ، پیش خود می گویید آنقدر ها هم آدم بدی نبوده …

۳) گرسنگی جنسی

شاید حتی فکر کردن به این گزینه برایتان شرم آور باشد اما درست است گاهی اوقات ما برای احساس نیاز جنسی به طور ناخودآگاه فردی را انتخاب می کنیم که به طور معمول انتخاب نمی کردیم ، از مواردی ناخوشایند می گذریم تا رابطه ی جنسی خود را از از دست ندهیم و در واقع تنها به دنبال کسی هستیم که بتوانیم با او رابط جنسی داشته باشیم.

اشتباه در عاشق شدن

۴) عدم توجه به زندگی خود

گاهی برا ی رهایی از امورات زندگی خود وارد یک رابطه می شویم حس می کنیم نمی توانیم تنها بمانیم و از مشکلات ، کمبود شور و شوق و بی هدفی زندگی خود خسته شده ایم و چشم بسته رابطه ای را آغاز می کنیم .

اشتباه در عاشق شدن

۵) اجتناب از بزرگ شدن

خیلی از مردم برای پیدا کردن نیمه گمشده ی خود نه ، بلکه برای اینکه شخصی او را حمایت کند رابطه ای را شروع می کنند ، آنها برای خود (( مادر )) و یا (( پدر )) انتخاب می کنند در اینگونه رابطه ها یا فاصله سنی زیاد ، یا تفاوت های میان موفقیت های شغلی بین طرفین و یا چشم دوختن به کمک و نصیحت دیگری دیده می شود.

اشتباه در عاشق شدن

۶) احساس گناه

کسانی هستند که تنها به این دلیل رابطه ای را ادامه می دهند که به طرف که می خواهند به طرف مقابل لطمه نزنند و احساس گناه می کنند اگر با تمام کردن رابطه او را ناراحت کنند و فکر می کنند این احساس همان عشق است . در واقع این احساس برای زمانی که در حال رابطه هستند نیست آنها نگران بعد از اتمام رابطه هستند و برای داشتن این احساس نمی توانند رابطه را تمام کنند.

اشتباه در عاشق شدن

۷) پر کردن خلاء احساسی و روحی خود

دربین خیلی از افراد دیده شده که تنها به دلیل رابطه ای را شروع می کنند که احساس خالی بودن دارند و مدام از رابطه ای به رابطه ی دیگر می روند و در هیچکدام احساس رضایت نمی کنند .
این جمله از باربارا دی آنجلیس از کتاب (آیا تو آن گمشده ام هستی؟) می باشد :
“اگر احساس تهی بودن می کنید ، هیچ شخصی صرف نظر از این که چقدر شما را دوست داشته باشد قادر نخواهد بود خلاء روحی شما را پر کند .”

اشتباه در عاشق شدن

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *